Grupa teatralna pilnie poszukuje asystenta leśniczego!

Grupa teatralna z Filii MDK przy ulicy Na Wrzosach poszukuje chłopca (lub dziewczyny, która zgodzi się zagrać chłopaka), w wieku 9-11 lat, do roli nielubiącego swojej pracy Pomocnika Leśniczego, w przedstawieniu opartym na motywach znanej baśni o Czerwonym Kapturku.

Jeśli chcesz sprawdzić się grając przed publicznością, poćwiczyć dykcję i ruch sceniczny, wziąć udział w ciekawym projekcie teatralnym, zapraszamy!

Pomóż Kapturkowi (dziewczyna miła choć trochę gadatliwa), Wilkowi (niedoszły wegetarianin),Babci (miłośniczka tańca), a przede wszystkim Leśniczemu, przyjdź!

Próby odbywają się w piątki, trwają od 15.30 do 17.00
Zgłoszenia, dodatkowe informacje – Paulina Sobkowiak: 604 877 697

Szanowni Państwo, zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, że administratorem, czyli podmiotem decydującym o tym, jak będą wykorzystywane Wasze dane osobowe, jest Młodzieżowy Dom Kultury im. K.I.Gałczyńskiego z siedzibą ul. Beskidzka 30, 30-619 Kraków. Wasze dane osobowe będą przetwarzane przez nas w celu realizacji usług świadczonych przez naszą jednostkę. Więcej informacji: Ochrona Danych Osobowych.

 

Dostępność