Nasz Budżet Obywatelski

Szanowni Rodzice i Sympatycy,

Jeden z projektów w ramach Budżetu Obywatelskiego w Dzielnicy XII Bieżanów – Prokocim został złożony przeze mnie i dotyczy modernizacji budynku naszej Filii ul. Na wrzosach 57.

Projekt nosi nazwę „ Teraz – przeszłość – Centrum Historyczne Prokocimia”.

Jak wiecie, nasz budynek usytuowany jest obok Pałacu Jerzmanowskich i Parku Jerzmanowskich. Ma ponad 85 lat, wybudowany został przez mieszkańców Prokocimia na siedzibę Towarzystwa Szkół Ludowych i zawsze spełniał , tak jak i dziś , rolę edukacyjną i kulturową. Ale też, jak widzicie, idąc na spacer do Parku lub przyprowadzając dzieci na zajęcia do Młodzieżowego Domu Kultury wymaga modernizacji – szczególnie otynkowania i wymiany okien – aby powrócić do swojej świetności.

Głosujcie na projekt nr 9 „ Teraz – przeszłość – Centrum Historyczne Prokocimia”. To miejsce od zawsze należało do mieszkańców Prokocimia. Dzięki Waszym głosom może stać się nie tylko użyteczne , ale również piękne i reprezentacyjne.

Teresa Grzybowska
Dyrektor MDK im.K.I.Gałczyńskiego

Jak głosować:

 

 

fb-share-icon

Szanowni Państwo, zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, że administratorem, czyli podmiotem decydującym o tym, jak będą wykorzystywane Wasze dane osobowe, jest Młodzieżowy Dom Kultury im. K.I.Gałczyńskiego z siedzibą ul. Beskidzka 30, 30-619 Kraków. Wasze dane osobowe będą przetwarzane przez nas w celu realizacji usług świadczonych przez naszą jednostkę. Więcej informacji: Ochrona Danych Osobowych.

 

Dostępność