GARDEJA 2014 – DZIEŃ DZIEWIĄTY

Niestety powoli zbliżamy się do końca naszego obozu 🙁 Kończą się też zaplanowane przez nas turnieje, zawody i testy. Dzień rozpoczęliśmy w poszczególnych grupach od uzupełniania brakujących elementów programu. I tak grupa pierwsza zrealizowała turniej SUMO. Oto wyniki:

I miejsce – MICHAŁ MIŚ
II miejsce – KONRAD BORA
III miejsce – SZYMON BASTER

Grupy druga i czwarta zaliczały kolejne próby testu sprawności fizycznej, natomiast grupa trzecia walczyła w turnieju tenisa stołowego. Oto ostateczna kolejność w tej rywalizacji:

I miejsce – WOJCIECH BARNAŚ
II miejsce – WOJCIECH GAWĘDA
III miejsce – RYSZARD KIERZKOWSKI i ANTONI GRAMATYKA

Po obiedzie kolejne zajęcia sportowe. Tym razem grupy pierwsza i trzecia uzupełniały próby testu sprawności fizycznej. W grupie drugiej odbył się turniej piłki nożnej halowej. Po zaciętych meczach poznaliśmy najlepsze drużyny:

I miejsce – ADRIAN REGULSKI (KAPITAN), ANTONINA NOWAK, KACPER KMERA, OLGA BĘBENEK i DAWID JANAS
II miejsce – MARCIN ŚLUSARZ (KAPITAN), MICHAŁ SEWERYN, MARTA BOROWY, IGNACY PORĄBKA, WANESA BŁAŻEJCZYK
III miejsce – ALAN POLUS (KAPITAN), MICHAŁ KROPSKI, TOMASZ CHARWAT, ANTONI SYCZEWSKI, URSZULA NOREK

Grupa najmłodsza zaś rywalizowała w zawodach łuczniczych. Po eliminacjach i pojedynkach finałowych poznaliśmy najlepszych łuczników. Oto oni:

I miejsce – WIKTOR GUZIK
II miejsce – JAN FIGLARSKI
III miejsce – LEON HERÓD i TYMON HERÓD

Po kolacji (pyszny bigos 🙂 ) BAL PRZEBIERAŃCÓW. Uczestnicy zademonstrowali nie tylko gotowe stroje przywiezione z domu ale też w kilku przypadkach wykazali się sporą inwencją – szczegóły na zdjęciach 🙂 . Tym razem do tytułu Króla i Królowej Balu nominowali byli (warto podkreślić, że tym razem oprócz zaangażowania tanecznego polegającego na tańcach w parze mieszanej warunkiem nominacji był również zaprezentowany strój):

Wśród chłopców: MARCIN FRASIK, IGOR MAŚLEJ i HUBERT JASTRZĘBSKI

Wśród dziewcząt: JULIA KOSTUJ, KINGA STAŃDA i ANTONINA NOWAK

W wyniku głosowania (tym razem Królową wybierali jedynie chłopcy a Króla tylko dziewczęta) tytuł Króla i Królowej Balu otrzymali MARCIN FRASIK i ANTONINA NOWAK. Serdeczne gratulacje!!! Dla starszych cisza nocna rozpoczęła się nieco później bo o 22.30, młodsi przed 22.00 byli już w łóżkach 🙂 . A i jeszcze jedna istotna rzecz czyli przedpołudniowa kontrola obozu przez:

  • PRZEDSTAWICIELA SANEPIDU
  • PRZEDSTAWICIELA POLICJI
  • oraz PRZEDSTAWICIELA WOPRu

Pozwolę sobie upublicznić wnioski końcowe z kontroli a w zasadzie jeden: BEZ UWAG i ZALECEŃ 🙂 🙂 🙂 (pozostawiam to bez komentarza 🙂 ).

paweł maślej

LINK DO ZDJĘĆ:

GARDEJA 2014 – DZIEŃ DZIEWIĄTY

Dostępność