GARDEJA 2014 – DZIEŃ DZIESIĄTY

Koniec już bardzo blisko. Został tylko czwartek a po nim piątek, w który wyjeżdżamy. Grupa pierwsza przed południem mimo początkowych oporów z dobrym efektem rywalizowała w turnieju budowli w piasku. Do boju stanęły trzyosobowe drużyny. Oto wyniki:

I miejsce – KINGA FRASIK, JOANNA ŁOPATA, SZYMON BASTER
II miejsce – KONRAD BORA, IGNACY GRAMATYKA, JAKUB LEWANDOWSKI
III miejsce – KATARZYNA BARNAŚ, ALICJA TRZPIS, WERONIKA NOWAK

Grupa druga walczyła w turnieju SUMO :

I miejsce – ALAN POLUS
II miejsce – MARTA BOROWY
III miejsce – ADRIAN REGULSKI i OLGA BĘBENEK

oraz dokończyła rywalizację w turnieju tenisa stołowego:

I miejsce – OLGA BĘBENEK
II miejsce – MICHAŁ SEWERYN
III miejsce – MARCIN ŚLUSARZ i IGNACY PORĄBKA

Grupa trzecia uzupełniała kolejne próby w teście sprawności fizycznej a grupa czwarta zakończyła pojedynki w turnieju gry w bule. Oto klasyfikacja w tej konkurencji:

I miejsce – LEON HERÓD
II miejsce – ARKADIUSZ GRABOWSKI
III miejsce – TYMON HERÓD i KSAWERY LUNZ

Po obiedzie najstarsi mocno nalegali na mecz piłki nożnej na sztucznej nawierzchni – prośba ta została spełniona 🙂 . Grupa druga podzielona podobnie ja pierwsza przed obiadem na trzyosobowe drużyny walczyła na plaży o miano najlepszych budowniczych w piasku. Oto efekty ich zaangażowania:

I miejsce – OLGA BĘBENEK, MARTA BOROWY, WANESA BŁAŻEJCZYK
II miejsce – URSZULA NOREK, ANTONINA NOWAK, DAWID JANAS
III miejsce – MICHAŁ KROPSKI, MICHAŁ SEWERYN, TOMASZ CHARWAT

Grupa trzecia rozegrała turniej gier świetlicowych (domino). Najlepszymi w tej konkurencji okazali się:

I miejsce – WOJCIECH BARNAŚ
II miejsce – ALEKSANDER DRODŻ
III miejsce – MARCIN FRASIK i JAKUB ZIEMBA

Nasi najmniejsi uczestnicy rywalizowała natomiast w turnieju piłki nożnej halowej. Oto składy drużyn:

I miejsce – BARTOSZ MICKOWSKI, PATRYK REGULSKI, DANIEL BRZEZICKI, KSAWERY LUNC, BORY ŻMIJEWSKI
II miejsce – LEON HERÓD, DAMIAN KOPEREK, JULIA KOSTUJ, TYMON HERÓD, TYMOTEUSZ ZIAJKO
III miejsce – MARKADIUSZ GRABOWSKI, JAN FIGLARSKI, NORBERT GUZIK, WIKTOR GUZIK, FILIP ZIARKO

Po kolacji odbyło się ostatnie już na tym obozie KARAOKE a o 21.00 nasza najstarsza grupa podjęła wyzwanie rzucone im przez sąsiadujący z nami obóz piłkarek nożnych z klubu Mazowia Grodzisk Mazowiecki – nasi zawodnicy nie zachowali się jak gentelmeni i pokonali drużynę kobiecą (prawie jak Niemcy Brazylię w półfinale MŚ 🙂 ) 9:0 🙂 🙂 🙂 Cisza nocna o 22.15.

paweł maślej

LINK DO ZDJĘĆ: