Zespół Wokalny Domino pierwszy w województwie!!!

W deszczowy, czwartkowy poranek – 29 maja, Zespół Wokalny Domino udał się na wycieczkę do Starego Sącza aby wziąć udział w XXXI Wojewódzkim Festiwalu Zespołów Artystycznych im. Jana Joachima Czecha. Przesłuchania zespołów wokalnych odbywały się na świeżym powietrzu w bardzo miłej, wakacyjnej atmosferze, mimo płatającej figle aury.
Festiwal skończył się dla nas kolejnym sukcesem, gdyż jury przyznało Zespołowi Wokalnemu Domino I miejsce!!! Nagrodą był wielki puchar!!! Poziom wykonawczy wszystkich zespołów był bardzo wysoki, tym bardziej cieszy nas zdobyta nagroda! 🙂

Szanowni Państwo, zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, że administratorem, czyli podmiotem decydującym o tym, jak będą wykorzystywane Wasze dane osobowe, jest Młodzieżowy Dom Kultury im. K.I.Gałczyńskiego z siedzibą ul. Beskidzka 30, 30-619 Kraków. Wasze dane osobowe będą przetwarzane przez nas w celu realizacji usług świadczonych przez naszą jednostkę. Więcej informacji: Ochrona Danych Osobowych.

 

Dostępność