” Super zabawa to dziś ważna sprawa!”

Dzień 03.06. był wyjątkowy w Akademii Lolka i Bolka, ponieważ świętowaliśmy Dzień Dziecka. Z tej okazji odbyła się wycieczka do kina Cinema City Bonarka, w którym przedszkolaki obejrzały film zatytułowany: ” Czarnoksiężnik z Oz: Powrót Dorotki”. ALiBowiczom film bardzo się podobał i był nie lada przeżyciem, zwłaszcza, że dla niektórych z nich był to pierwszy pobyt w kinie. Kolejną atrakcją była wizyta w Centrum Zabaw dla Dzieci ” Leopark”. Dzieciaki ” szalały” na zjeżdżalniach, w basenach z piłeczkami, skakały na trampolinach, wspinały się i jeździły na motocyklach. Wycieczka była bardzo udana i dostarczyła przedszkolakom wiele uśmiechu i radości, bo przecież o to chodziło w tym szczególnym dniu.