PODSUMOWANIE SUKCESÓW

W tym roku sukcesy odnosiliśmy na polu recytacji. Już w listopadzie Anna Zięba zdobyła I Nagrodę na Turnieju Recytatorskim im. A. Bursy, Oliwia Chabowska zdobyła wyróżnienie na Konkursie Poezji ks. Jana Twardowskiego, ponownie Anna Zięba – wyróżnienie w XI Krakowskim Konkursie Recytatorskim. Zespół teatralny EVVIVA L’ARTE dostał się do finałów Ogólnopolskiego Festiwalu Młodych ALCHEMIA TEATRU.

Braliśmy udział w warsztatach i projektach (Krakowski Maraton Teatralny, obchody 10 rocznicy śmierci Jacka Kaczmarskiego, Krakowska Noc Teatrów), występowaliśmy w Wojewódzkiej Bibliotece Publicznej w Krakowie, w Teatrze Ludowym i w kinoteatrze WRZOS. Fragmenty występu z Teatru Ludowego pojawiły się w telewizyjnej Kronice Nowohuckiej. Można więc z przyjemnością stwierdzić, że zaistnieliśmy na scenie teatralnej Krakowa.

Szanowni Państwo, zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, że administratorem, czyli podmiotem decydującym o tym, jak będą wykorzystywane Wasze dane osobowe, jest Młodzieżowy Dom Kultury im. K.I.Gałczyńskiego z siedzibą ul. Beskidzka 30, 30-619 Kraków. Wasze dane osobowe będą przetwarzane przez nas w celu realizacji usług świadczonych przez naszą jednostkę. Więcej informacji: Ochrona Danych Osobowych.

 

Dostępność