Majówka Rodzinna

W sobotę 31 maja 2014 roku pogoda na szczęście zrobiła wyjątek, przestał padać deszcz a na niebie pojawiło się słońce. W ogrodzie Filii Młodzieżowego Domu Kultury im. K.I .Gałczyńskiego przy ul. Na Wrzosach 57 miała miejsce Prokocimska Majówka Rodzinna na której najważniejszym wydarzeniem były występy przedszkolaków – laureatów Artystycznego Turnieju Przedszkoli Dzielnicy XII oraz Konkursu Piosenek ze Starego Śpiewnika „Rodzina Tralalińskich”. Repertuar prezentacji był różnorodny – piosenki, tańce, spektakle. Publiczność z wielkim aplauzem przyjmowała wykonawców z wielu przedszkoli Krakowa i okolicznych miejscowości. W imprezie uczestniczyło ponad 400 osób. Dużym powodzeniem wśród dzieci cieszyła się trampolina i dmuchana wielka zjeżdżalnia oraz kącik plastyczny. W plebiscycie publiczności, podobnie jak w roku ubiegłym, zwyciężyło Samorządowe Przedszkole nr 87. Dopiero po południu, po zakończeniu imprezy zaczęło się chmurzyć. Na tegorocznej Majówce pogoda dostosowała się do atmosfery i klimatu imprezy – było cieplutko i słonecznie.

[/spoiler]