Inspirująca wizyta i „Upalny dzień w mieście”!

9 czerwca, na poniedziałkowych zajęciach Zespołu Wokalnego Domino gościliśmy pana Damiana Skórę – lidera krakowskiego zespołu Fabryka Zabawek, gitarzystę, kompozytora oraz autora tekstów.
Po wspólnej rozśpiewce i krótkim zespołowym popisie wokalnym, który zrobił na naszym gościu spore wrażenie przyszedł czas na pogadankę o pisaniu piosenek, graniu na gitarze, muzykowaniu i o innych mniej poważnych sprawach. 😉 Po krótkim ćwiczeniu na wyobraźnię postanowiliśmy wspólnie napisać piosenkę pt. „Upalny dzień w mieście”, którą pod koniec zajęć razem wykonaliśmy! Wszyscy świetnie się bawili! 🙂

(na zdjęciu powyżej p. Damian Skóra i Małgosia Pawlik wspólnie grają piosenkę autorstwa Gosi)

fb-share-icon

Szanowni Państwo, zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, że administratorem, czyli podmiotem decydującym o tym, jak będą wykorzystywane Wasze dane osobowe, jest Młodzieżowy Dom Kultury im. K.I.Gałczyńskiego z siedzibą ul. Beskidzka 30, 30-619 Kraków. Wasze dane osobowe będą przetwarzane przez nas w celu realizacji usług świadczonych przez naszą jednostkę. Więcej informacji: Ochrona Danych Osobowych.

 

Dostępność