Finał projektu Edukacyjnego Uczeń Obywatel

15 czerwca w Dniu Otwartym Magistratu – odbyła się uroczysta sesja Młodzieżowej Rady Krakowa podsumowująca I kadencję oraz finał projektu edukacyjnego „Uczeń – obywatel” dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych oraz dla szkół podstawowych.

Młodzieżowi radni przestawili m.in. projekt do budżetu obywatelskiego – stworzenie sieci hot-spotów w Krakowie i podsumowali swoją 4-miesięczną kadencję.

Uczestnicy projektu „Uczeń-Obywatel” otrzymali nagrody w konkursie wiedzy o samorządzie krakowskim, w którym I miejsce zdobył Sebastian Gołda (XXV LO)

Szanowni Państwo, zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, że administratorem, czyli podmiotem decydującym o tym, jak będą wykorzystywane Wasze dane osobowe, jest Młodzieżowy Dom Kultury im. K.I.Gałczyńskiego z siedzibą ul. Beskidzka 30, 30-619 Kraków. Wasze dane osobowe będą przetwarzane przez nas w celu realizacji usług świadczonych przez naszą jednostkę. Więcej informacji: Ochrona Danych Osobowych.

 

Dostępność