Trzy drugie miejsca i trzy wyróżnienia we Wróblowicach! Wszystkie nasze wokalistki nagrodzone!

W piątek 9 maja 5 naszych solistek oraz zespół Domino (w składzie: Zosia, Marysia, Weronika, Natalia, dwie Gosie, Zuzia, Marta i Rita) wzięło udział w Festiwalu Piosenki i Poezji „Pora wiatru” w Osiedlowym Klubie Kultury Wróblowice. Było bardzo miło. W przerwie między występami oraz podczas oczekiwania na werdykt można było pobawić się w ogrodzie i zjeść smaczny żurek.
Jury, podkreślając niezwykle wysoki poziom konkursu przyznało nam II miejsce w kategorii zespołowej! Ponadto w kategorii solistów II miejsce ex aequo otrzymały Weronika Foryś i Gosia Frey, a Zosia Pazdan, Zuzia Konopek i Małgosia Pawlik otrzymały wyróżnienia. Gratulacje! 🙂

(zdjęcia dzięki uprzejmości p. Doroty Pazdan)

fb-share-icon

Szanowni Państwo, zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, że administratorem, czyli podmiotem decydującym o tym, jak będą wykorzystywane Wasze dane osobowe, jest Młodzieżowy Dom Kultury im. K.I.Gałczyńskiego z siedzibą ul. Beskidzka 30, 30-619 Kraków. Wasze dane osobowe będą przetwarzane przez nas w celu realizacji usług świadczonych przez naszą jednostkę. Więcej informacji: Ochrona Danych Osobowych.

 

Dostępność