” Każdy przedszkolak to powie, że sport i ruch to zdrowie!”

W dniu 23.05. w ogrodzie Filii przy ul. Na Wrzosach 57 odbyła się ” Rodzinna Olimpiada MDK”, w której również wzięły udział przedszkolaki wraz ze swoimi rodzicami. Reprezentacja Akademii Lolka i Bolka z budynku przy ul. Beskidzkiej została wyłoniona podczas ” Rodzinnej Sobótki” w dniu 23.11. W atmosferze radosnej zabawy ” Olimpijczycy” brali udział w takich konkurencjach, jak: taczki, skakanie przez ławeczkę, skakanie w workach na czas, przeciąganie liny. W przerwie pomiędzy konkurencjami uczestnicy mogli odpocząć i obejrzeć pokaz udzielania pierwszej pomocy, wykonywany przez ratowników medycznych. Na zakończenie ” Rodzinnej Olimpiady MDK” zwycięzcy zostali nagrodzeni i udekorowani medalami . ALiBowicze również otrzymali nagrody oraz dyplomy za pełen zaangażowania udział. Wszyscy świetnie się bawili, a dla przedszkolaków była to również znakomita nauka przestrzegania reguł i zdrowej rywalizacji.