Witaj Przedszkole !

Młoda Akademia Tańca wystąpiła przed koleżankami i kolegami z zaprzyjaźnionego Przedszkola nr 179 w Krakowie. Była to ogromna przyjemność zarówno dla oglądających, jak i wystepujących uczestników imprezy. Dla oglądających dzieci wystep sprawił przyjemność, ponieważ pojawiły sie na scenie ich starsze koleżanki, kolorowe kostiumy i żywa, uwielbiana przez dzieci muzyka, dla tańczących zaś wystep sprawił ogromną przyjemność, gdyż duża grupa uczestników Młodej Akademii Tańca edukacje rozpoczynała właśnie w tym przedszkolu. Spotkanie z pierwszymi nauczycielami, z dawnymi salami zajeć i wspomnienia były bardzo miłym przeżyciem. Wynikiem naszego spotkania jest plan cyklicznych corocznych spotkań z muzyką i tańcem.