” Bawimy się wspaniale z Panią Zimą w karnawale”

Karnawał to tradycyjnie czas zabawy, radości i tańców. W dniu 21.02.2014 r. odbyła się w Akademii Lolka i Bolka rodzinna zabawa karnawałowa zatytułowana: ” Bal u Pani Zimy”. Zgodnie z tytułem, gospodyni balu – Pani Zima, powitała piosenką wszystkich przybyłych do Krainy Wiecznego Śniegu i zaprosiła do wspólnych tańców i zabaw. Na początku odbyła się rewia mody balowej, podczas której przedszkolaki prezentowały swoje stroje, przedstawiały się i składały ukłon Pani Zimie.

Każda prezentacja nagradzana była gromkimi brawami. Następnie goście zostali poproszeni do pierwszego, wspólnego tańca. Potem były zabawy i konkursy z rodzicami o tematyce zimowej, np. ” Klejnot dla Pani Zimy”, ” Wyścig reniferowych zaprzęgów”. Jak na prawdziwy bal przystało, wszystkie zabawy przeplatane były tańcami w rytmie samby, rock and rolla, poleczki oraz zna

nych i lubianych hitów. Był taniec pingwinów na krze lodowej, taniec bałwanków oraz reniferów. Na zakończenie balu przedszkolaki i rodzice zostali zaproszeni na poczęstunek. Uśmiechy na twarzach świadczyły o tym, że rodziny bawiły się znakomicie. Mamy nadzieję, że ” Bal u Pani Zimy” pozostanie w pamięci jako radosne wspomnienie.

Szanowni Państwo, zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, że administratorem, czyli podmiotem decydującym o tym, jak będą wykorzystywane Wasze dane osobowe, jest Młodzieżowy Dom Kultury im. K.I.Gałczyńskiego z siedzibą ul. Beskidzka 30, 30-619 Kraków. Wasze dane osobowe będą przetwarzane przez nas w celu realizacji usług świadczonych przez naszą jednostkę. Więcej informacji: Ochrona Danych Osobowych.

 

Dostępność