ŚWiĘTY MIKOŁAJ Z ZESPOŁEM SALTO

W dniu 6 grudnia 2013 roku odbyła się lekcja pokazowa zespołu SALTO. Wszystkie 5 grup zaprezentowały swoje układy taneczne przed rodzicami oraz gośćmi. Oprócz układów tanecznych pojawiły się solówki, duety i tercet zaprezentowane przez uczestniczki grup II i III we własnej choreografii. Grupa II zaprezentowała również układ świąteczny – „Panie Mikołajowe z reniferami”.
Na zakończenie pojawił się św. Mikołaj, który specjalnie odwiedził nasz MDK i rozdał naszym tancerzom prezenty za piękne układy oraz za cały rok bardzo dobrej pracy.

Szanowni Państwo, zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, że administratorem, czyli podmiotem decydującym o tym, jak będą wykorzystywane Wasze dane osobowe, jest Młodzieżowy Dom Kultury im. K.I.Gałczyńskiego z siedzibą ul. Beskidzka 30, 30-619 Kraków. Wasze dane osobowe będą przetwarzane przez nas w celu realizacji usług świadczonych przez naszą jednostkę. Więcej informacji: Ochrona Danych Osobowych.

 

Dostępność