” Świętujemy zabawowo – zimowo i sportowo”

W dniu 20.01. 2014 r. w Akademii Lolka i Bolka odbyło się uroczyste spotkanie z okazji Dnia Babci i Dziadka. Na wstępie przedszkolaki zaprezentowały specjalnie przygotowany na tę uroczystość program artystyczny, a więc okolicznościowe wiersze oraz piosenki. Po wierszowanych życzeniach ALiBowicze wręczyli zaproszonym gościom praktyczne upominki – kalendarze. Mają one każdego dnia przypominać kochanym Babciom i Dziadziusiom o tym, że wnuki ich kochają. Po występach i życzeniach przyszła pora na zabawy. Były tańce w parach oraz we wspólnym kole. Zgodnie z tytułem spotkania, nie mogło oczywiście zabraknąć zimowych i sportowych zabaw przy muzyce. Po wesołych zabawach wszyscy obecni na uroczystości zostali zaproszeni na słodki poczęstunek przy kawie, herbacie oraz sokach, w trakcie którego licznie przybyli goście mieli okazję obejrzeć wystawę prac plastycznych wykonanych przez przedszkolaki.