THANKSGIVING DAY

Grupy języka angielskiego p. Barbary Grocholi i p. A. Nowak zorganizowały sobótkę dla dzieci i rodziców z okazji Święta Dziękczynienia w dniu 30.11.2013 w filii Na Wrzosach 57.

W pierwszej części spotkania uczestnicy mogli poszerzyć wiedzę na temat Św. Dziękczynienia oglądając prezentacje o tym święcie oraz biorąc udział w quizie z nagrodami.

W drugiej części imprezy przeprowadzono wybrane konkurencje sportowe (przeznaczone dla par::dziecko i rodzic), w celu wyłonienia zwycięskich par do udziału w Rodzinnej Spartakiadzie Sportowej, która ma się odbyć pod koniec roku szkolnego.

Licznie przybyli uczestnicy sobótki świetnie się bawili.
fb-share-icon

Szanowni Państwo, zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, że administratorem, czyli podmiotem decydującym o tym, jak będą wykorzystywane Wasze dane osobowe, jest Młodzieżowy Dom Kultury im. K.I.Gałczyńskiego z siedzibą ul. Beskidzka 30, 30-619 Kraków. Wasze dane osobowe będą przetwarzane przez nas w celu realizacji usług świadczonych przez naszą jednostkę. Więcej informacji: Ochrona Danych Osobowych.

 

Dostępność