Obóz zimowy – przypomnienie!!!

Przypominam, że minął już termin zapisów dotyczących udziału w planowanym zimowym obozie sekcji. Wszystkich zainteresowanych zapraszam – ostateczny termin deklaracji połączonej z wpłatą pierwszej raty w wysokości 200 pln to pierwsze zajęcia po przerwie świątecznej czyli 07.01.2014 wtorek dla grup 2 i 4 oraz 08.01.2014 środa dla grup 1, 3 i 5. Poniżej podstawowe informacje:

TERMIN: 02.02.2014 – 08.02.2014 (7 dni),

MIEJSCE: WISŁA W BESKIDZIE ŚLĄSKIM, KOSZT: 770 PLN plus koszty karnetów narciarskich (150 PLN)

ZAKWATEROWANIEOśrodek Wypoczynkowy „KONTAKT” położony jest nad potokiem w malowniczej dolinie Wisła – Kopydło w odległości 2 km od centrum miasta. W pobliżu Ośrodka znajduje się wyciąg „Pasieki”, trasy zjazdowe na „Stożku”, inne wyciągi o zróżnicowanym stopniu trudności oraz szlaki turystyczne i trasy spacerowe.

CENA OBEJMUJE – przejazd autokarem, noclegi w ośrodku wczasowym w pokojach 4 osobowych z pełnymi węzłami sanitarnymi, wyżywienie (śniadanie, obiad, podwieczorek i kolacja), opieka wykwalifikowanych instruktorów judo i narciarstwa, opieka medyczna, wycieczka i wstęp na basen, wycieczka i wstęp do muzeum Adama Małysza,  wynajem i zajęcia w hali.

W PLANIE – konkursy i zawody (m.in. zawody narciarskie, konkurs karaoke, konkurs czystości, konkurs gier świetlicowych, mini turniej piłki nożnej halowej), treningi judo na macie, zajęcia narciarskie dla zaawansowanych i początkujących, gry i zabawy, zajęcia na basenie, ognisko z pieczeniem kiełbasek, wycieczki, dyskoteki.

KLUBY UCZESTNICZĄCE: MKS JORDAN KRAKÓW, MDK KRAKÓW oraz TS WISŁA KRAKÓW

trener Paweł Maślej

Dostępność