” Strachy na lachy, czyli straszenie zabawne szalenie”

W dniu 31.10. na zajęciach języka angielskiego przedszkolaki obchodziły Święto Halloween. W sali przedszkolnej udekorowanej dyniami i duszkami dominowały oczywiście ” straszne” zabawy, np. konkurs na najgroźniejszy okrzyk oraz najstraszniejszą minę. Godnym wzorem do naśladowania były umiejętności potworów znanych dzieciom z filmu pt. ” Uniwersytet Potworny”. Przedszkolaki wykonywały również niesamowity Taniec Halloween latających na miotłach czarownic, nietoperzy oraz czarnych kotów straszących pazurami.
Jak przystało na prawdziwe Halloween party nie zabrakło również strasznych opowieści. Wszyscy wysłuchali z zapartym tchem historii: ” Happy Halloween”, której bohaterką była mała czarownica. ALiBowicze zaśpiewali również ” potworną” piosenkę: ” Ten little monsters”. Na zakończenie zajęć zgodnie z tradycją Święta Halloween ” Trick or Treat” ( ” Cukierek lub psikus”) przedszkolaki zostały obdarowane słodyczami.

Szanowni Państwo, zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, że administratorem, czyli podmiotem decydującym o tym, jak będą wykorzystywane Wasze dane osobowe, jest Młodzieżowy Dom Kultury im. K.I.Gałczyńskiego z siedzibą ul. Beskidzka 30, 30-619 Kraków. Wasze dane osobowe będą przetwarzane przez nas w celu realizacji usług świadczonych przez naszą jednostkę. Więcej informacji: Ochrona Danych Osobowych.

 

Dostępność