SOBÓTKA RODZINNA 16 LISTOPADA 2013

W sobotę 16 listopada wszyscy chętni uczestnicy sekcji języka angielskiego oraz zespołu tańca  akrobatycznego  „Salto” wspólnie zebrali się w sali widowiskowej,  aby rozegrać pierwszy etap Olimpiady Rodzinnej MDK. Spotkanie rozpoczął trening – rozgrzewka czyli nauka zumby, a następnie rozgrzani już uczestnicy: mama lub tata z synem lub  córką  przystąpili do kolejnych konkurencji sportowych.

Największe  emocje – dużo  radości – wzbudziły  skoki w workach, a najdłużej rozgrywaną konkurencją okazał się trudny tor przeszkód  do pokonania z piłeczką na  łyżce.

Po zaciętej  walce  zwycięzcami, którzy będą  reprezentować  nasze sekcje  okazały  się pary:      pani Ania  z  Zuzia

pani  Alicja z Niną

pan  Marcin  z  Markiem

Zwycięzcom  gratulujemy  i  życzymy sukcesów podczas wielkiej  Olimpiady  Rodzinnej  MDK!!!

Szanowni Państwo, zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, że administratorem, czyli podmiotem decydującym o tym, jak będą wykorzystywane Wasze dane osobowe, jest Młodzieżowy Dom Kultury im. K.I.Gałczyńskiego z siedzibą ul. Beskidzka 30, 30-619 Kraków. Wasze dane osobowe będą przetwarzane przez nas w celu realizacji usług świadczonych przez naszą jednostkę. Więcej informacji: Ochrona Danych Osobowych.

 

Dostępność