SOBÓTKA RODZINNA 16 LISTOPADA 2013

W sobotę 16 listopada wszyscy chętni uczestnicy sekcji języka angielskiego oraz zespołu tańca akrobatycznego „Salto” wspólnie zebrali się w sali widowiskowej, aby rozegrać pierwszy etap Olimpiady Rodzinnej MDK. Spotkanie rozpoczął trening – rozgrzewka czyli nauka zumby, a następnie rozgrzani już uczestnicy: mama lub tata z synem lub córką przystąpili do kolejnych konkurencji sportowych.

Największe emocje – dużo radości – wzbudziły skoki w workach, a najdłużej rozgrywaną konkurencją okazał się trudny tor przeszkód do pokonania z piłeczką na łyżce.

Po zaciętej walce zwycięzcami, którzy będą reprezentować nasze sekcje okazały się pary: pani Ania z Zuzia

pani Alicja z Niną

pan Marcin z Markiem

Zwycięzcom gratulujemy i życzymy sukcesów podczas wielkiej Olimpiady Rodzinnej MDK!!!

Szanowni Państwo, zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, że administratorem, czyli podmiotem decydującym o tym, jak będą wykorzystywane Wasze dane osobowe, jest Młodzieżowy Dom Kultury im. K.I.Gałczyńskiego z siedzibą ul. Beskidzka 30, 30-619 Kraków. Wasze dane osobowe będą przetwarzane przez nas w celu realizacji usług świadczonych przez naszą jednostkę. Więcej informacji: Ochrona Danych Osobowych.

 

Dostępność