” Pluszowy przyjaciel”

25 listopada w Akademii Lolka i Bolka obchodzony był Światowy Dzień Pluszowego Misia. Święto to zostało ustanowione dokładnie w setną rocznicę powstania pluszowego misia. W tym dniu to właśnie on był głównym bohaterem wierszy, tańców, zabaw oraz piosenek, również w języku angielskim. ALiBowicze mieli okazję zaprezentowania własnych misiów przyniesionych do przedszkola. W trakcie pobytu w Akademii dzieci tańczyły z misiami, układały puzzle z wizerunkiem misiów, wykonywały prace plastyczne oraz wysłuchały fragmentu książki zatytułowanej: ” Przygody i wędrówki Misia Uszatka” Czesława Janczarskiego. Następnie  wszystkim obecnym dzieciom oraz ich misiom zostały wykonane pamiątkowe zdjęcia. Na zakończenie przedszkolaki łasuchowały przy małym ” Conieco”, bo przecież Lubisie to przepyszne misie!

PB253929 PB253891 PB253896 PB253900 PB253911 PB253923