Jesienny koncert

7.11.2013 dzieci z Akademii Lolka i Bolka pojechały do kina Kijów na „Jesienny koncert” w wykonaniu zespołu Tęczowa Muzyka oraz Orkiestry Symfonicznej ICON. Obydwie grupy muzyczne przygotowały wspaniałe widowisko podczas , którego dzieci przeniosły się w zaczarowany świat dźwięków , poznały brzmienie różnych instrumentów smyczkowych (skrzypiec,altówki,wiolonczeli,kontrabasu), dętych ( fletu,oboju),gitary klasycznej i basowej oraz perkusji.Przedszkolaki chętnie śpiewały piosenki z ilustracją ruchową oraz odpowiadały na zagadki muzyczne.Wiele pozytywnych emocji dostarczył dzieciom fragment utworu „Cztery pory roku -jesień”-Vivaldiego wykonany przez Orkiestrę Symfoniczną ICON z prezentacją multimedialną.Koncert zakończyła integracja muzyczna wszystkich dzieci przy wykorzystaniu BUM BUM RUREK.

DSC_0414DSC_0416DSC_0417DSC_0433DSC_0427DSC_0429DSC_0441DSC_0449DSC_0456