III Wybory Najsympatyczniejszego Prokocimskiego Psa

       W sobotę 12 października odbyły się trzecie już Wybory Najsympatyczniejszego Prokocimskiego Psa. Tym razem, po sukcesach goldena i owczarka niemieckiego, wybrany został przedstawiciel miniaturowej rasy, najmniejszy z kandydatów, półtoraroczny york Rafi pań Katarzyny i Pauliny Mróz.

Zwycięzca, choć niewielki, świetnie radził sobie z wykonywaniem komend, czym zadał kłam przekonaniu, że małe pieski to jedynie miłe przytulanki. Rafi ponadto zwrócił uwagę Jurorów umiejętnością podbijania nosem znacznie większego od siebie balonika.

Pozostałe miejsca zajęły:
II miejsce
Bona Magdaleny Baranek
Tadek Eryka Sroki

III miejsce
Dżekuś pana Mieczysława Lasoty
Borys Gabrieli Komęzy

       Wybory rozpoczęły się od pokazu pierwszej pomocy dla zwierząt poprowadzonego przez panią Angelikę Szewczyk z grupy Zooopiekunowie.pl. Podczas imprezy zobaczyć można było również pokaz agality przygotowany przez państwa Karolinę i Karola Lipskich, właścicieli sklepu zoologicznego Cziko, a także prezentację sprzętu do fizykoterapii zwierząt poprowadzoną przez panią Paulinę Turek i pana Sebastiana Dadeja, lekarzy z kliniki Zakopiańska Wet. Chętni mogli również skorzystać z porad weterynaryjnych pana doktora Pawłą Muchy z Przychodni Weterynaryjnej Dr Hau oraz psiej pielęgnacji w kąciku groomerskim pań Agnieszki Jarosz i Jolanty Janowskiej z Salonu Piękności Psów Fafik. Swoje stanowisko miał również sklep zoologiczny Fenek, z ulicy Bieżanowskiej, którego właściciel pan Jacek Kotarba współpracuje z nami od pierwszych Wyborów.
Jak co roku podczas imprezy zbierana była karma, koce oraz datki na rzecz Krakowskiego Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt.

Naszym Jurorom, Partnerom, Sponsorom, Darczyńcom oraz wszystkim kandydatom do zaszczytnego tytułu, a także Paniom i Panom, których przyprowadzili, serdecznie dziękujemy.

Autorem pięknych zdjęć z Wyborów jest Pan Krzysztof Łopata.

Zapraszamy za rok.

Dostępność