OBÓZ GARDEJA 2013 – DZIEŃ PIĄTY

Wtorek za nami. Dzisiaj rozpoczęliśmy przeprowadzanie prób testu sprawności fizycznej. Dzięki niemu poznamy na koniec najbardziej sprawnego uczestnika w każdej z grup. Grupa trzecia rozegrała dzisiaj zawody łucznicze oraz turniej gry w bule. Oto klasyfikacja „medalowa” tych konkurencji:

ŁUKI – GRUPA 3:
I – IGOR MAŚLEJ
II – JAN WOJCIECHOWSKI
III – RYSZARD KIERZKOWSKI

BULE – GRUPA 3:
I – ALEKSANDRA ZACZKIEWICZ
II – WOJCIECH ROKOWSKI
III – MICHAŁ SADOWSKI

Gratulacje !!! Dwie najstarsze grupy rozegrały mecz piłki bazowej zakończony zwycięstwem grupy pierwszej. Grupa czwarta natomiast bawiła się przed południem nad jeziorem. Po obiedzie (super gulasz !!!) część prób testu sprawności fizycznej: skoczność, bieg po kopercie oraz bieg wytrzymałościowy. Najmłodsi popołudniu zmierzyli się w turnieju piłki nożnej halowej. Po zaciętym meczu także z udziałem dziewcząt 3 : 1 wygrała ekipa w składzie:

JAKUB ZIEMBA – KAPITAN
KRYSTIAN JAKIEŁA
HELENA DRÓŻDŻ
WIKTOR GUZIK
TYMON HERÓD
LEON HERÓD
MICHAŁ MAJKOWSKI

Nie obyło się oczywiście bez „bardzo poważnych” kontuzji typu: „kopnął mnie w kostkę!” otarcia naskórka czy sportowej złości związanej z przegraniem meczu 🙂 ale szczęśliwie mecz zakończył się bez strat 🙂 Po kolacji na której królował „domowy” bigos odbyło się już bez problemów technicznych KARAOKE. Na życzenie uczestników pojawiły się polskie przeboje typu:

ONA TAŃCZY DLA MNIE
WSZYSCY POLACY
HEJ SOKOŁY
JEJ CZARNE OCZY

na specjalne życzenie damskiej części FACET TO ŚWINIA 🙂

czy utwory dla dzieci:
STARY NIEDŹWIEDŹ
PIESKI MAŁE DWA
PSZCZÓŁKA MAJA

czy międzynarodowe hity:
GANGNAM STYLE oraz AI SE EU TE PEGO. A na koniec dyżurny przebój Elektrycznych Gitar TO JUŻ JEST KONIEC…..

Przed snem kilka porcji łez nawet u tych osób, które w ciągu dnia odniosły w rywalizacji sukcesy i są na kolejnym już obozie. Wieczór zdecydowanie sprzyja myśleniu o najbliższych …Kilka rozmów pozwoliło jednak uśpić wszystkich nawet tych tęskniących 🙂

trener Paweł Maślej

ABY OBEJRZEĆ ZDJĘCIA PROSZĘ KLIKNĄĆ PONIŻSZY TEKST:

LINK DO ZDJĘĆ GARDEJA 23.07.2013

Dostępność