Nagrody w Dziedzinie Kultury Dzielnicy XI

W dniu 14.06.2013r. w MDK odbyło się po raz szósty wręczenie Nagród w Dziedzinie Kultury Dzielnicy XI Podgórze Duchackie.
Laureatami zostali:
KATEGORIA: NAJCIEKAWSZE WYDARZENIE ARTYSTYCZNE DZIELNICY XI 2012
NAGRODA SPECJALNA ZA X JUBILEUSZOWY KONCERT CHARYTATYWNY NA RZECZ HOSPICJUM ŚWIĘTEGO ŁAZARZA
DLA SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 162
KATEGORIA ANIMATOR:
NAGRODA SPECJALNA DLA PANI LIDII MUCHY
NAGRODA ZA 2012 ROK DLA DR MARKA MARIUSZA TYTKO
KATEGORIA TWÓRCA:
NAGRODA SPECJALNA DLA PANA MIKOŁAJA WIEPRIEWA
NAGRODA ZA ROK 2012 DLA PANA KRZYSZTOFA SZATKOWSKIEGO
Nagrody wręczali Przewodniczący Rady Dzielnicy XI – pan Krzysztof Sułowski i Przewodniczący Komisji Kultury – pan Krzysztof Stanek.
Imprezie towarzyszyła wystawa fotograficzna „Park Duchacki – piękno odkryte” oraz promocja książki pod redakcją Profesora Wojciecha Przegona „Park na Woli Duchackiej w Krakowie –wczoraj – dziś- jutro” . Rada Dzielnicy XI i Stowarzyszenie Przyjaciół Woli Duchackiej podziękowali wszystkim , którzy przyczynili się do pozyskania terenów Parku Duchackiego dla mieszkańców naszej dzielnicy.
Dla naszych gości grał i śpiewał zespół muzyczny MDK w składzie: Maciej Bodzek, Marcin Swornik, Justyna Nazaruk –vocal, który przygotował do występu Pan Andrzej Powroźnik.

Protokół nagrody:
Pobierz plik

[nggallery id=290]

fb-share-icon

Szanowni Państwo, zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, że administratorem, czyli podmiotem decydującym o tym, jak będą wykorzystywane Wasze dane osobowe, jest Młodzieżowy Dom Kultury im. K.I.Gałczyńskiego z siedzibą ul. Beskidzka 30, 30-619 Kraków. Wasze dane osobowe będą przetwarzane przez nas w celu realizacji usług świadczonych przez naszą jednostkę. Więcej informacji: Ochrona Danych Osobowych.

 

Dostępność