KOLEJNE SUKCESY NASZYCH JUDOKÓW.

Podczas II Grand Prix o Puchar Białej Gwiazdy będącego również oficjalnymi Mistrzostwami Małopolski Dzieci dobrze zaprezentowali się zawodnicy naszej sekcji. Reprezentacja nasza pojawiła się na obiektach TS Wisła w następującym składzie:

IGOR MAŚLEJ
KRZYSZTOF BARAN
KAMIL MARCHEWKA
PIOTR KUBIK
JAKUB LEWANDOWSKI

Mimo bardzo ambitnych walk jedynie ostatniej dwójce udało się stanąć na podium.JAKUB LEWANDOWSKI w kategorii do 37 kg zajął II miejsce natomiast w kategorii do 39 kg także srebrny medal zdobył PIOTR KUBIK. Po turnieju organizatorzy w związku z Dniem Dziecka zaprosili wszystkich uczestników zmagań wraz z rodzicami i trenerami na mecz ekstraklasy w piłce nożnej TS WISŁA KRAKÓW – KGHM ZAGŁĘBIE LUBIN. Gratuluję serdecznie medalisto – pozostały dziękuję za zaangażowanie i ambicję – następnym razem będzie jeszcze lepiej !!!

trener Paweł Maślej

Szanowni Państwo, zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, że administratorem, czyli podmiotem decydującym o tym, jak będą wykorzystywane Wasze dane osobowe, jest Młodzieżowy Dom Kultury im. K.I.Gałczyńskiego z siedzibą ul. Beskidzka 30, 30-619 Kraków. Wasze dane osobowe będą przetwarzane przez nas w celu realizacji usług świadczonych przez naszą jednostkę. Więcej informacji: Ochrona Danych Osobowych.

 

Dostępność