Jubileuszowa Dziecinada – 15.06.2013r

W tym roku Akademia Lolka i Bolka obchodzi Jubileusz 30-lecia jej powstania. Z tej okazji 15. 06.2013 r. przed budynkiem  Filii MDK im.K.I.Gałczyńskiego odbyła się Jubileuszowa Dziecinada.Impreza składała się z dwóch części: artystycznej i piknikowej. W pierwszej części podziękowano wszystkim nauczycielom i pracownikom MDK, bez których nie byłoby możliwe 30-lecie działalności ALIBY. Dla gości występowały obecne przedszkolaki oraz nasi absolwenci. Przed częścią piknikową Pani Dyrektor Teresa Grzybowska odczytała list gratulacyjny od prezydenta miasta Krakowa skierowany do grona nauczycielskiego Akademii oraz pracowników MDK.W liście prezydent złożył serdeczne życzenia dla najmłodszych uczestników zajęć wraz z rodzicami.Na uroczystości nie zabrakło również wspólnych zabaw.Część oficjalną zakończył jubileuszowy tort .W drugiej części Pani Lidzia ogłosiła wyniki rodzinnego konkursu plastycznego, którego bohaterami byli patroni Akademii.. Atrakcją dla dzieci były skoki na trampolinie, dmuchanym zamku oraz malowanie twarzy przez Lolka i Bolka. Impreza była  wielkim wydarzeniem dla dzieci , rodziców, nauczycieli i pracowników MDK, dostarczyła wielu niezapomnianych wrażeń.