KONKURS W STARYM SĄCZU :)Wytańczyłyśmy miejsce II i III ?

STARY SĄCZ 2013

Nadszedł 28.05.2013. Jedziemy do Starego Sącza 🙂

W tym roku spedziliśmy tu cały dzień… dzień przetańczony zarówno przez nas jak i tancerzy z całej Małopolski.

Był to dzień pełen wrażeń… Najważniejsze: Wytańczyłyśmy miejsce II i III 🙂

[nggallery id=305 images=3]

 

Dostępność