Spotkanie z Radnymi Miasta Krakowa

Młodzież szkół ponadgimnazjalnych – uczestnicy projektu edukacyjnego „Uczeń – obywatel” spotkali się 19.04 2013r. z radnymi Miasta Krakowa.
W spotkaniu uczestniczyli – Sławomir Pietrzyk – V- Ce Przewodniczący Rady Miasta Krakowa ( Klub „Przyjazny Kraków”), Grzegorz Stawowy – Przewodniczący Klubu Platformy Obywatelskiej oraz Grażyna Fijałkowska – radna miejska oraz radna Dzielnicy XII.
Młodzież dowiedziała się o kulisach pracy radnego – jak wygląda praca Prezydium RMK i co należy do obowiązków Przewodniczącego i V-ce Przewodniczących, jak wygląda praca w komisjach Rady, jak pracują Kluby , jak podejmowane są decyzje w Klubach itd.
Spotkanie było bardzo interesujące. Uczestnicy mieli możliwość zadawania pytań oraz dyskusji z gośćmi.

[nggallery id=265]

Szanowni Państwo, zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, że administratorem, czyli podmiotem decydującym o tym, jak będą wykorzystywane Wasze dane osobowe, jest Młodzieżowy Dom Kultury im. K.I.Gałczyńskiego z siedzibą ul. Beskidzka 30, 30-619 Kraków. Wasze dane osobowe będą przetwarzane przez nas w celu realizacji usług świadczonych przez naszą jednostkę. Więcej informacji: Ochrona Danych Osobowych.

 

Dostępność