Wieczór Laureatów Na Wrzosach

W piątkowy wieczór w Filii MDK przy ulicy Na Wrzosach odbyło się Spotkanie Laureatów Konkursu literacko-plastycznego „Zaczytana Zakładka” oraz II Dyktanda o tytuł Dziecięcego Mistrza Ortografii Dzielnicy XII. Zadaniem uczestników pierwszego z konkursów było opisanie swojej ulubionej książki i przygotowanie do niej zakładki. Na konkurs nadesłano prawie 300 „zaczytanych zakładek”. Uczniowie, którzy wzięli udział w odbywającym się pod honorowym patronatem Rady Dzielnicy XII Dyktandzie, musieli zmierzyć się z tekstem o mrukliwym i ponurym profesorze Grzegorzu Ogórkiewiczu, którego w południowoamerykańskiej dżungli spotkała niemiła przygoda. Z tym trudnym zadaniem najlepiej poradziła sobie Karolina Popławska ze Szkoły Podstawowej 117.
Podczas Spotkania, z etiudą opartą na wierszu Ludwika Jerzego Kerna „Dwa jeże”, wystąpiła wrzosowa grupa teatralna. Jednak aby było ortograficznie trudniej Na Wrzosach jeże były trzy 🙂
[nggallery id=251]

Szanowni Państwo, zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, że administratorem, czyli podmiotem decydującym o tym, jak będą wykorzystywane Wasze dane osobowe, jest Młodzieżowy Dom Kultury im. K.I.Gałczyńskiego z siedzibą ul. Beskidzka 30, 30-619 Kraków. Wasze dane osobowe będą przetwarzane przez nas w celu realizacji usług świadczonych przez naszą jednostkę. Więcej informacji: Ochrona Danych Osobowych.

 

Dostępność