Koncert na Dzień Kobiet

Z okazji Dnia Kobiet w Zakładzie Opiekuńczo-Leczniczym przy ulicy Wielickiej wystąpił Chór „Hejnał”. Chór zaprezentował utwory bardzo różnorodne: od pieśni z tekstami Norwida i Słowackiego po słynne „Nad pięknym, modrym Dunajem” Johanna Straussa. Dyrygował Maciej Chyliński.
„Hejnał” ma ponad sześćdziesięcioletnią tradycję. Został założony w 1948 roku przez Jacka Miklaszewskiego. Ma na swoim koncie około 800 koncertów, w Polsce a także poza jej granicami, między innymi w Holandii i w Niemczech. Dziś usłyszeć można go najczęściej na scenie Śródmiejskiego Ośrodka Kultury.
[nggallery id=245]

fb-share-icon

Szanowni Państwo, zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, że administratorem, czyli podmiotem decydującym o tym, jak będą wykorzystywane Wasze dane osobowe, jest Młodzieżowy Dom Kultury im. K.I.Gałczyńskiego z siedzibą ul. Beskidzka 30, 30-619 Kraków. Wasze dane osobowe będą przetwarzane przez nas w celu realizacji usług świadczonych przez naszą jednostkę. Więcej informacji: Ochrona Danych Osobowych.

 

Dostępność