WALENTYNKI

W sobotę 16 lutego w filii MDK przy ul. Na Wrzosach 57 odbyło się spotkanie z okazji Walentynek. W romantyczną atmosferę wprawiła uczestników Kamila Majkowska solowym wykonaniem piosenki „Czerwone korale”. O dalsze romantyczne akcenty zadbali uczestnicy starszych grup sekcji języka angielskiego czytając wiersze Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego.

Uczestnicy imprezy poznali genezę Walentynek, a także zdobyli wiedzę na temat Świętego Walentego, którą mogli następnie wykorzystać podczas licznych konkursów.

W ostatniej części spotkania odbyły się warsztaty, podczas których wszyscy z zapałem tworzyli własne kartki walentynkowe.

fb-share-icon

Szanowni Państwo, zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, że administratorem, czyli podmiotem decydującym o tym, jak będą wykorzystywane Wasze dane osobowe, jest Młodzieżowy Dom Kultury im. K.I.Gałczyńskiego z siedzibą ul. Beskidzka 30, 30-619 Kraków. Wasze dane osobowe będą przetwarzane przez nas w celu realizacji usług świadczonych przez naszą jednostkę. Więcej informacji: Ochrona Danych Osobowych.

 

Dostępność