” Na Święto Babci i Dziadka”

W dniu 29.01.2013 r. w Akademii Lolka i Bolka odbyło się uroczyste spotkanie z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka. Przedszkolaki zaprezentowały specjalnie przygotowany na tę okazję program artystyczny, na który złożyły się życzenia, wiersze okolicznościowe oraz piosenki. Wszystkie wnuczęta obdarowały babcie i dziadziusiów upominkami wykonanymi na zajęciach plastycznych. Po części artystycznej przyszła pora na wspólne zabawy ruchowe i tańce z zaproszonymi gośćmi. Następnie wszyscy obecni na uroczystości zostali zaproszeni na słodki poczęstunek przy kawie, herbacie oraz sokach. Na przygotowanym wernisażu licznie przybyli goście mieli okazję obejrzeć prace plastyczne wykonane przez przedszkolaki.

[nggallery id=224 images=9]