” Wigilijne spotkanie”

W dniu 18.12.2012 r. w Akademii Lolka i Bolka odbyło się wigilijne spotkanie przedszkolaków i ich rodziców. Rozpoczął je okazjonalny wierszyk oraz powitanie w formie ” iskierki” we wspólnym kole. Następnie każdy rodzic wypowiadał życzenia skierowane do wszystkich obecnych na spotkaniu. Były również zabawy przy muzyce związane z tradycją i zwyczajami świątecznymi, takie jak: ” Święty Mikołaj”,” Pieczenie ciasta” oraz dekorowanie choinki wykonywanymi wspólnie bombkami według własnych pomysłów. Przedszkolaki zaprezentowały wierszyk oraz piosenkę o świątecznym drzewku. Na wigilijnym spotkaniu nie mogło oczywiście zabraknąć wspólnego kolędowania. Na zakończenie wszyscy zostali zaproszeni na słodki poczęstunek, na którym królowały domowe wypieki.

[nggallery id=218 images=9]