” Wizyta Świętego Mikołaja”

6 grudnia był wyjątkowym dniem w Akademii Lolka i Bolka. Już od samego rana przedszkolaki niecierpliwie czekały na przybycie Św. Mikołaja. Wizytę długo oczekiwanego gościa poprzedziło przedstawienie teatralne zatytułowane: ” Zima u Kubusia Puszatka”, z którego ALiBowicze dowiedzieli się o zmianach zachodzących w przyrodzie zimą oraz poznali zasady bezpiecznych zabaw na śniegu. Twarz każdego dziecka rozpromieniła się kiedy w drzwiach pojawił się Święty Mikołaj. Przedszkolaki z wielkim przejęciem zaprezentowały specjalnie przygotowaną na tę okoliczność piosenkę. Zaskoczony takim powitaniem Św. Mikołaj przystąpił do wręczania upominków. Każde dziecko było szczęśliwe kiedy trzymało w rękach swój wymarzony prezent i mogło wykonać pamiątkowe zdjęcie. Na pożegnanie Święty Mikołaj złożył obietnicę, że odwiedzi przedszkolaki z Akademii Lolka i Bolka ponownie za rok.

[nggallery id= 208 images=9]