DZIELMY SIĘ RADOŚCIĄ – SPOTKANIE WIGILIJNE NA WRZOSACH

[nggallery id=214]
DZIELMY SIĘ RADOŚCIĄ – SPOTKANIE WIGILIJNE NA WRZOSACH
Przy dźwiękach kolęd, słowach poezji księdza Jana Twardowskiego, tekstach Dickensa i Andersena odbyło się Filii Na Wrzosach tradycyjne spotkanie świąteczne. Wystąpili debiutanci z grup muzycznej, tanecznej i teatralnej.

„Są to bowiem chwile dobre, pokrzepiające, radosne.
Zawsze oczekuję ich z serdecznym pragnieniem i obchodzę z radością. Są to w długim kalendarzu rocznym jedyne dnie, w których wszyscy, kobiety i mężczyźni, jakby na podstawie wspólnej ugody, otwierają swe często zaryglowane serca i myślą o bliźnich. I dlatego choć święta te nigdy nie wzbogaciły mnie ani o ziarnko srebra czy złota, wierzę, że przyniosły mi niejedno dobro i jeszcze przyniosą mi wiele radości. Dlatego też chwalę je.”
(Charles Dickens, Opowieść wigilijna)

Szanowni Państwo, zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, że administratorem, czyli podmiotem decydującym o tym, jak będą wykorzystywane Wasze dane osobowe, jest Młodzieżowy Dom Kultury im. K.I.Gałczyńskiego z siedzibą ul. Beskidzka 30, 30-619 Kraków. Wasze dane osobowe będą przetwarzane przez nas w celu realizacji usług świadczonych przez naszą jednostkę. Więcej informacji: Ochrona Danych Osobowych.

 

Dostępność