OBÓZ W FERIE ZIMOWE – WSPÓLNY WYJAZD TRZECH KLUBÓW!!!

MIEJSCE: ośrodek SANGOS w miejscowości GÓRKI WIELKIE woj. śląskie

KOSZT:820 PLN płatne w dwóch ratach:  I rata 200 PLN do 30.11.2012, II rata 620 PLN do 20.12.2012. Dodatkowo 150 PLN na zajęcia narciarskie.

TERMIN: 12-19.01.2013  (8dni )

ZAKWATEROWANIE  I WYŻYWIENIE: pokoje 3, 4 i 5 – osobowe z pełnym węzłem sanitarnym. W pokojach TV a na terenie ośrodka dostęp do Internetu WIFI. Śniadanie, obiad i kolacja w formie szwedzkiego stołu.

W PROGRAMIE M.IN.: minimum 3 wyjazdy na narty (nauka i doskonalenie), codzienne zajęcia na macie (judo i samoobrona), wycieczka na basen, turnieje ( piłki nożnej halowej, tenisa stołowego, piłkarzyków, gier świetlicowych, unihokeja), zimowe ognisko z pieczeniem kiełbasek, zajęcia z pierwszej pomocy przedmedycznej, dyskoteki i zabawy przy muzyce, zajęcia karaoke, testy sprawności fizycznej oraz  wiele innych atrakcji!!! Udział w obozie potwierdziły kluby judo: TS WISŁA KRAKÓW, MKS JORDAN KRAKÓW oraz MDK KRAKÓW. Szczegółowe informacje i zapisy u trenera w godzinach zajęć.

Serdecznie zapraszam !!!

Szanowni Państwo, zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, że administratorem, czyli podmiotem decydującym o tym, jak będą wykorzystywane Wasze dane osobowe, jest Młodzieżowy Dom Kultury im. K.I.Gałczyńskiego z siedzibą ul. Beskidzka 30, 30-619 Kraków. Wasze dane osobowe będą przetwarzane przez nas w celu realizacji usług świadczonych przez naszą jednostkę. Więcej informacji: Ochrona Danych Osobowych.

 

Dostępność