Drugie wybory najsymaptyczniejszego prokocimskiego psa

[nggallery id=190]
Pierwszego dnia jesieni w Filii Młodzieżowego Domu Kultury, przy ulicy Na Wrzosach odbyły się drugie Wybory Najsympatyczniejszego Prokocimskiego Psa. Nie zważając na dojmujący chłód i zacinający deszcz stawiło się piętnastu kandydatów do zaszczytnego tytułu „Najsympatyczniejszego” wraz ze swoimi „paniami” i „panami”. Czworonogi musiały zmierzyć się z przygotowanym przez organizatorów slalomem i zaprezentować znajomość podstawowych komend.. Poziom tegorocznego konkursu był tak wysoki i wyrównany, że Jury stanęło przed nie lada problemem. Po długich i burzliwych dyskusjach postanowiło przyznać oprócz tytułu „Najsympatyczniejszego”, dwa miejsca drugie, dwa trzecie oraz wyróżnienie specjalne.
Miejsce drugie przypadło ex aequo wyżłowi angielskiemu Amelce pani Marzeny Dyląg, oraz Maximie Anastatsi Jachimowicz. Na miejscu trzecim znalazła się Figa pana Andrzeja Przybylskiego oraz Leon, buldog francuski pani Izabelli Sywak-Imperatori. Wyróżnienie specjalne, za niezwykłe zamiłowanie do baniek mydlanych otrzymał Tofik należący do Weroniki Kapery.
Najsympatyczniejszym Prokocimskim Psem wybrany został jedenastoletni owczarek niemiecki Remi, który na konkurs przyszedł ze swoją panią Aleksandrą Feliks. Jury doceniło urodę Remiego, mistrzowskie wykonywanie komend; podawanie łapy, siad, warowanie, proszenie.
(Więcej…)

Przejdź do galerii

Dostępność