Finał projektu edukacyjnego „UCZEŃ – OBYWATEL”

3 czerwca 2012r. w Sali Obrad UM Krakowa odbył się Młodzieżowa Sesja Rady Miasta Krakowa , która jest finałem spotkań edukacyjnych w ramach projektu „Uczeń – obywatel”.
Uczestnicy projektu przygotowali interpelacje i projekty uchwał, które poddali pod głosowania swoich kolegów – uczestników sesji.
Gościem młodzieży był Prezydent Jacek Majchrowski , a symbolicznie władzę przekazał uczniom V- Ce Przewodniczący Rady Miasta Krakowa Józef Pilch.
Młodzieżową Sesję poprowadził uczeń Zespołu Szkół Poligraficzno – Księgarskich Andrzej Ruchała, który również jest laureatem I miejsca w konkursie wiedzy o samorządzie krakowskim

[nggallery id=165 images=6]

Szanowni Państwo, zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, że administratorem, czyli podmiotem decydującym o tym, jak będą wykorzystywane Wasze dane osobowe, jest Młodzieżowy Dom Kultury im. K.I.Gałczyńskiego z siedzibą ul. Beskidzka 30, 30-619 Kraków. Wasze dane osobowe będą przetwarzane przez nas w celu realizacji usług świadczonych przez naszą jednostkę. Więcej informacji: Ochrona Danych Osobowych.

 

Dostępność