23.06.2012 – Nagrody w Dziedzinie Kultury Dzielnicy XI – Gala Gal

W dniu 23 czerwca 2012 roku, odbyło się wręczenie nagród w Dziedzinie Kultury Dzielnicy XI za rok 2011. Nagrody przyznano w 3 kategoriach: TWÓRCA: Marcin Skurowski (Mira Kuś – nagroda specjalna), ANIMATOR KULTURY: ks. Ireneusz Okarmus (Maksymilian Szelęgiewicz – nagroda specjalna), NAJCIEKAWSZE WYDARZENIE KULTURALNE DZIELNICY XI: Salon Artystyczny – Beaty Anny Symołon (Przedszkole nr.32 – „Inscenizacje słowno-muzyczne inspirowane twórczością L.J.Kerna – nagroda specjalna). Imprezę uświetniły występy zespołów artystycznych z Młodzieżowego Domu Kultury. Wystąpił zespół baletowy”Releve”, obchodzący w tym roku X-lecie, zespół baletowy „Piruet” nagrodzony na konkursie w Starym Sączu, zespół muzyczny „NoCoolTour”, a wiersze podgórskich poetów prezentowali uczestnicy grup teatralnych „Carpe Diem” i „Eviva l’arte” (nagrodzeni na konkursach teatralnych)

[nggallery id=175 images=6]