TURNIEJ JEDNEGO WIERSZA O LAUR JUBILATA

Dnia 18 maja 2012r już po raz ósmy odbyło się Spotkanie Młodych Poetów Krakowa.
W tym roku na konkurs nadesłano około 60 tekstów. W czasie imprezy finałowej zaprezentowano wiersze 35 autorów. Jury w składzie Elżbieta Zechenter – Spławińska (poetka), Krzysztof Lisowski (poeta, krytyk literacki) oraz Włodzimierz Jurasz( dziennikarz) przyznało 5 nagród i 8 wyróżnień. Nagrodę główną Laur Jubilata zdobył Kamil Pycia z III Liceum Ogólnokształcącego z Krakowa.
Wszystkie wiersze prezentowane na konkursie zostały wydrukowane okolicznościowym Almanachu.
Sponsorem Głównym imprezy była Spółdzielnia Handlowa Jubilat, Patronat Honorowy nad imprezą objął Małopolski Kurator Oświaty Aleksander Palczewski, a Patronem Medialnym był jak co roku Dziennik Polski

[nggallery id=158 images=3]

Szanowni Państwo, zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, że administratorem, czyli podmiotem decydującym o tym, jak będą wykorzystywane Wasze dane osobowe, jest Młodzieżowy Dom Kultury im. K.I.Gałczyńskiego z siedzibą ul. Beskidzka 30, 30-619 Kraków. Wasze dane osobowe będą przetwarzane przez nas w celu realizacji usług świadczonych przez naszą jednostkę. Więcej informacji: Ochrona Danych Osobowych.

 

Dostępność