Spotkanie Laureatów Małopolskiego Przeglądu Twórczości Dzieci i Młodzieży TRIADA 2012

11 i 12 maja 2012 roku odbyły się Spotkania Laureatów Małopolskiego Przeglądu Twórczości Dzieci i Młodzieży TRIADA 2012. Po raz dwudziesty pierwszy jury wybrało najlepszych młodych plastyków, poetów i kompozytorów. Jak co roku prace oceniane były w czterech kategoriach wiekowych (7-9lat, 10-12lat, 13-15lat i 16-19lat)i jak co roku konkurs cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem, samych nadesłanych na TRIADĘ wierszy było ponad sześćset.Oprócz nagród indywidualnych wręczone zostały Puchary Małopolskiego Kuratora Oświaty, pod którego Honorowym Patronatem odbywał się Przegląd. Puchary otrzymały szkoły i placówki, których uczestnicy co roku odnoszą sukcesy w konkursie: Szkoła Podstawowa nr 3 w Myślenicach, Oświęcimskie Centrum Kultury, Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury w Nowym Targu. Wszystkim Laureatów gratulujemy. Dziękujemy też organizatorom eliminacji rejonowych TRIADY.

[nggallery id=159 images=6]