Koncert taneczny z okazji X-lecia zespołu baletowego – RELEVE

10 lat temu w MDK im. K.I. Gałczyńskiego zainaugurował swą działalność Zespół Baletowy Relevé.
Wtedy niespełna 30 osób, dziś 115 młodych tancerek; wówczas bez strojów, dziś w pięknych, kolorowych, starannie dopasowanych paczkach, sukienkach i spódniczkach; wtedy i dziś z pasją, zaangażowaniem i radością, zawsze dla  pełnej widowni.
13.05.2012 na deskach Teatru Ludowego odbył się koncert Jubileuszowy Zespołu. Wystąpili Ci, dla których wciąż nieodgadnioną tajemnicą są strony: prawa i lewa, kierunki: przód i tył, zatańczyli też Ci, którzy oswajają się dopiero z publicznymi występami  i Ci, którzy właśnie na scenie są w swoim żywiole.
Były pomyłki, gafy i wpadki – ale także i one tworzą prawdziwy teatr. Było dużo uśmiechu, szczypta niepewności, ziarnko tremy – to właśnie dzięki nim spektakle są takie prawdziwe. Było dużo elegancji, zwiewności  i  lekkości – bo tak powinien  kojarzyć się balet. Było mnóstwo oklasków, kwiatów, uścisków i dyplomów – bo tak wygląda prawdziwy Jubileusz!!!!

[nggallery id=156 images=6]