KOLEJNE SUKCESY SPORTOWE NASZYCH ZAWODNIKÓW!!!

W dniach 21-22 kwietnia w Krakowie odbyły się Mistrzostwa Polski Młodzików. W zawodach startowało ponad 500 zawodniczek i zawodników z całej Polski. Nasz klub reprezentował Mikołaj Boroń, który startował w najlżejszej kategorii wagowej do 38 kg. W wadze tej startowało 48 zawodników. Mikołaj spisał się dobrze biorąc pod uwagę, że był to jego pierwszy start w imprezie tej rangi oraz że jest najmłodszym rocznikiem kategorii młodzik. Przegrał walkę w trzeciej rundzie walk eliminacyjnych i niestety odpadł z dalszych walk (jego przeciwnik przegrał kolejną walkę i tym samym Mikołaj nie trafił do tzw. „repasaży”). Ostatecznie zajął miejsce XIX. Warto przy tym podkreślić, że był to to dopiero czwarty reprezentant klubu MDK Kraków w zawodach rangi Mistrzostw Polski. Chronologicznie klub reprezentowali do tej pory: PIOTR RUSOWICZ, MACIEJ DOLIŃSKI oraz RADOSŁAW KRZYSIAK. Tydzień później 28 kwietnia odbył się Towarzyski Turniej Dzieci w Bochni. Nasz reprezentant Daniel Nowak bardzo udanie zakończył start zajmując II miejsce w kategorii do 36 kg ustępując w finale jedynie zawodnikowi z Wolbromia. Gratuluję i liczę na więcej 🙂 !!!

paweł maślej

fb-share-icon

Szanowni Państwo, zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, że administratorem, czyli podmiotem decydującym o tym, jak będą wykorzystywane Wasze dane osobowe, jest Młodzieżowy Dom Kultury im. K.I.Gałczyńskiego z siedzibą ul. Beskidzka 30, 30-619 Kraków. Wasze dane osobowe będą przetwarzane przez nas w celu realizacji usług świadczonych przez naszą jednostkę. Więcej informacji: Ochrona Danych Osobowych.

 

Dostępność