20.04.2012.- Udział w aukcji Charytatywnej na rzecz Stypendium Edukacyjnego A. i E. Jerzmanowskich w Urzędzie Miasta Krakowa.

– Obok prac znanych i uznanych artystów krakowskich licytowane były prace naszych uczestników. Praca Zuzi Witkowskiej przedstawiająca Państwa Jerzmanowskich na tle pałacu została zakupiona przez Panią vice prezydent ds. kultury za 70 zł. Za taką samą kwotę sprzedana została „Szkoła na Szutrach” Asi Bokwy .Kościółek Mariacki Oliwii Ćwierz poszedł za 50 zł, a prace Moniki Madejskiej i Marcina Dąbrowskiego  uzyskały kwoty 30 zł. To dla nas zaszczyt, że mogliśmy uczestniczyć w tak ważnym dla Prokocimia wydarzeniu.

Szanowni Państwo, zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, że administratorem, czyli podmiotem decydującym o tym, jak będą wykorzystywane Wasze dane osobowe, jest Młodzieżowy Dom Kultury im. K.I.Gałczyńskiego z siedzibą ul. Beskidzka 30, 30-619 Kraków. Wasze dane osobowe będą przetwarzane przez nas w celu realizacji usług świadczonych przez naszą jednostkę. Więcej informacji: Ochrona Danych Osobowych.

 

Dostępność