OBÓZ SEKCJI JUDO!!!

Zapraszam wszystkich chętnych do udziału w obozie sekcji judo. Podobnie jak w roku ubiegłym jedziemy do Zemplinskiej Siravy na Słowacji. Tym razem również formalnym organizatorem jest TS Wisła Kraków (jadąc w kilka klubów chcemy ograniczyć formalności do niezbędnego minimum – stąd największy z uczestniczących klubów reprezentuje pozostałe). W związku z długim weekendem ostatecznym terminem potwierdzenia udziału i wpłaty pierwszej raty jest poniedziałek 07.05.2012!!! Poniżej przedstawiam podstawowe informacje dotyczące planowanego wyjazdu:

TERMIN: wyjazd 01.07.2012 (niedziela rano), powrót 11.07.2012 (środa popołudniu),

ZAKWATEROWANIE: pokoje 4 osobowe z pełnym węzłem sanitarnym,

KOSZT: 1020 pln, płatne w dwóch ratach (I – 320 pln do 30.04, II – 700 pln do 31.05),

CENA ZAWIERA: opiekę instruktorów, ratownika, opiekę medyczną, ubezpieczenie NNW a także zakwaterowanie oraz wyżywienie (trzy posiłki plus podwieczorek), korzystanie z boisk, basenu, całodzienną wycieczkę do AQUAPARKU na Węgrzech (z biletami wstępu), dyplomy i upominki na zakończenie oraz zajęcia programowe.

W PROGRAMIE: w/w wycieczka, gry i zabawy ruchowe, atletyka terenowa, zajęcia w basenie, konkursy i zawody  (czystości, karaoke, piłki nożnej, biegowe, gry w bulle) a także zajęcia z pierwszej pomocy przedmedycznej, dyskoteki, ognisko z pieczeniem kiełbasek oraz rozgrywki gier świetlicowych. Dodatkową atrakcją będą wspólne treningi  z zawodnikami takich klubów jak: KS Błękitni Tarnów, Gryfek Dębica, TS Wisła Kraków oraz Jordan Kraków.

WARUNKI UDZIAŁU: wiek od 8 lat (dzieci młodsze do indywidualnego ustalenia z trenerem), ważny paszport (min. 6 miesięcy od daty obozu), aktualne badania lub zgoda lekarza oraz przekazanie wraz z II ratą ważnej karty EKUZ.

paweł maślej

Dostępność