MISTRZOSTWA POLSKI MŁODZICZEK I MŁODZIKÓW W JUDO!!!

W imieniu swoim jako trenera sekcji judo i w imieniu organizatorów jako wiceprezes Krakowskiego Okręgowego Związku Judo zapraszam na Mistrzostwa Polski Młodziczek i Młodzików w Judo. Tej rangi impreza ostatni raz odbywała się w Krakowie kilkanaście lat temu! Jest to zatem doskonała okazja aby zobaczyć judo w wykonaniu najlepszych zawodniczek i zawodników urodzonych w latach 1998 i 1999. W sobotę 21.04. walczyć będą chłopcy – walki eliminacyjne rozpoczną się o godz. 10.00 finały planowane są na godz. ok. 18.00. W niedzielę 22.04. pojedynki toczyć będą dziewczęta – podobnie jak chłopcy eliminacje zaczną o godz. 10.00, finały zaplanowane są nieco wcześniej – na godz. 15.00. Dodatkowym ważnym argumentem za śledzeniem rywalizacji jest start naszego reprezentanta Mikołaja Boronia z grupy 5 w kategorii wagowej do 38 kg. Myślę, że wszyscy liczymy na dobry występ naszego zawodnika – trzymajmy kciuki 🙂 !!! Zachęcam wszystkich, którzy mają możliwość obejrzenia na żywo rywalizacji (nawet w niewielkim wymiarze czasowym np. 1 godzinę ) do przyjazdu. Turniej odbędzie się w hali KS Bronowianka przy ul. Zarzecze 124 a (okolice osiedla Widok zaraz za budynkiem Straży Pożarnej). Dla tych, którzy nie będą mogli być osobiście będzie przygotowana relacja internetowa:

http://imprezylive.pl/online_judokrakow.php

Zapraszam serdecznie

paweł maślej

Szanowni Państwo, zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, że administratorem, czyli podmiotem decydującym o tym, jak będą wykorzystywane Wasze dane osobowe, jest Młodzieżowy Dom Kultury im. K.I.Gałczyńskiego z siedzibą ul. Beskidzka 30, 30-619 Kraków. Wasze dane osobowe będą przetwarzane przez nas w celu realizacji usług świadczonych przez naszą jednostkę. Więcej informacji: Ochrona Danych Osobowych.

 

Dostępność