AUKCJA CHARYTATYWNA

W dniu 20.04.2012 r. w holu kamiennym Pałacu Wielopolskich odbyła się aukcja prac plastycznych na rzecz Stypendium Edukacyjnego im. E. i A. Jerzmanowskich. Organizatorami aukcji byli: Młodzieżowy Dom Kultury im. K.I. Gałczyńskiego, Zakon O.O. Augustianów, Towarzystwo Przyjaciół Prokocimia i Rada Dzielnicy XII.

Gości powitała – Magdalena Sroka – V- Ce  Prezydent Krakowa d.s. kultury odczytując list od Prezydenta Jacka Majchrowskiego.

Aukcję poprowadził Jerzy Fedorowicz – poseł na Sejm RP.

Aukcja zakończyła się sukcesem  – udało się zebrać pieniądze  na stypendium!!!

Organizatorzy postanowili „iść za ciosem” i zorganizować raz jeszcze aukcję .

Tym razem odbędzie się ona w Sali wystawienniczej obok Kaplicy Jerzmanowskich (  Kościół rektoralny p.w. św. Mikołaja z Tolentino)

– ul. Górników 27 – 20.05.2012r. ( niedziela ) około godziny 12.30.

Równocześnie przypominamy, że można zgłaszać kandydatury do Stypendium Edukacyjnego. Termin przyjmowania wniosków został przedłużony do końca maja. Regulamin i karta zgłoszenia  – pobierz plik>>

[nggallery id=147 images=3]

Szanowni Państwo, zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, że administratorem, czyli podmiotem decydującym o tym, jak będą wykorzystywane Wasze dane osobowe, jest Młodzieżowy Dom Kultury im. K.I.Gałczyńskiego z siedzibą ul. Beskidzka 30, 30-619 Kraków. Wasze dane osobowe będą przetwarzane przez nas w celu realizacji usług świadczonych przez naszą jednostkę. Więcej informacji: Ochrona Danych Osobowych.

 

Dostępność