Releve w stolicy

Ostatni weekend ferii zimowych najstarsza grupa Releve spędziła w stolicy. W piątek 24.03 dziewczyny ogladały spektakl Matrimonio con variazioni w Operze Kameralnej z moim udziałem 🙂

Sobotę i niedzielę spędziłyśmy pracowicie…towarzyszył nam zaprzyjaźniony Zespół Tańca Dawnego z Białegostoku – Capella Antiqua Bialostociensis, dla którego prowadziłam warsztaty z tańca barokowego. Dla Releve, który zazwyczaj  ćwiczy inną technikę było to duże wyzwanie…ale… w naszym Zespole lubimy je podejmowac.

Oprócz muzyki barokowej na warsztatach rozbrzmiewała muzyka Beethovena…intensywnie pracowałyśmy nad programem na Portrety Muzyczne.

Warto jeszcze wspomnieć o dość nietypowej podróży powrotnej…ale o tym niech opowiedzą już  może zdjęcia 😉

[nggallery id=127 images=30]

Szanowni Państwo, zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, że administratorem, czyli podmiotem decydującym o tym, jak będą wykorzystywane Wasze dane osobowe, jest Młodzieżowy Dom Kultury im. K.I.Gałczyńskiego z siedzibą ul. Beskidzka 30, 30-619 Kraków. Wasze dane osobowe będą przetwarzane przez nas w celu realizacji usług świadczonych przez naszą jednostkę. Więcej informacji: Ochrona Danych Osobowych.

 

Dostępność