Releve w stolicy

Ostatni weekend ferii zimowych najstarsza grupa Releve spędziła w stolicy. W piątek 24.03 dziewczyny ogladały spektakl Matrimonio con variazioni w Operze Kameralnej z moim udziałem 🙂

Sobotę i niedzielę spędziłyśmy pracowicie…towarzyszył nam zaprzyjaźniony Zespół Tańca Dawnego z Białegostoku – Capella Antiqua Bialostociensis, dla którego prowadziłam warsztaty z tańca barokowego. Dla Releve, który zazwyczaj  ćwiczy inną technikę było to duże wyzwanie…ale… w naszym Zespole lubimy je podejmowac.

Oprócz muzyki barokowej na warsztatach rozbrzmiewała muzyka Beethovena…intensywnie pracowałyśmy nad programem na Portrety Muzyczne.

Warto jeszcze wspomnieć o dość nietypowej podróży powrotnej…ale o tym niech opowiedzą już  może zdjęcia 😉

[nggallery id=127 images=30]